Головна » 2018 » Січень » 28 » ЗИМОВІ СПОРТИВНІ РОЗВАГИ
ЗИМОВІ СПОРТИВНІ РОЗВАГИ

Зима - чудова пора для зміцнення здоров'я малят. Щорічно у ДНЗ №4 «Сонечко»  проходять зимові спортивні розваги. Педагоги дошкільного навчального закладу разом з музичними керівниками Бур’янової О.М., Павлової І.П., Янкевич І.А. 26.01.2018 року провели зимову спортивну розвагу «Зима йде – здоров’я дає!». Перша частина спортивної розваги почалася в залі, де діти разом з Ведмедем і Сніговою Людиною згадали зимові спортивні ігри, змагання. Діти співали спортивні пісні, виконували вправи зарядки, грали у веселі рухливі ігри, змагались в іграх-естафетах. Друга частина спортивної розваги проводилась на вулиці. Діти ліпили сніжки, метали їх в ціль, долали снігові тунелі, грали в хокей, залюбки змагалися в естафетних іграх. Свіже морозне повітря, використання нетрадиційного обладнання, море позитивних емоцій додали дітям здоров’я та гарного настрою.

Переглядів: 133 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0