Головна » 2018 » Травень » 9 » ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАЄМО!
ЗАВЖДИ ПАМ'ЯТАЄМО!

Дошкільний навчальний заклад  провів ряд заходів щодо  відзначення Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. З дітьми старших груп №1,№2,№3,№8 вихователі провели тематичну бесіду на тему «Чорнобильська катастрофа», по закінченню бесіди діти намалювали плакат «Ми за мир!». Вихователі кожної групи оформили в батьківські куточки інформацію про Чорнобильську катастрофу, батьки прийняли участь у виставки малюнків «Чорнобильська скорбота».  Для педагогів було проведено методичний час пам’яті з переглядом відео-фільму «Чорнобиль – за хвилину до аварії». 26 квітня старші дошкільники відвідали пам’ятний знак учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, поклали квіти, поспілкувалися з ветеранами.

Переглядів: 45 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0