Головна » 2019 » Грудень » 4 » ВСІ МИ ДРУЗІ – ДРОСЛІ І ДІТИ
ВСІ МИ ДРУЗІ – ДРОСЛІ І ДІТИ

Родина  і  заклад  дошкільної освіти  – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Саме тому, 29 листопада 2019 року, у дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко» відбувся  День відкритих дверей. В цей день дошкільний заклад відзначав 51 рік з дня відкриття. Основна  мета заходу – ознайомлення  батьків з особливостями освітньої роботи, залучення  їх  до активної співпраці. Для гостей свята було підготовлено надзвичайно цікаву та насичену програму під девізом «Всі ми друзі-дорослі і діти». Упродовж  дня  батьки  мали можливість відвідати різні заходи, зокрема: режимні моменти (ранкову гімнастика, прогулянку, прийоми їжі); заняття з дітьми, під час яких малеча продемонструвала найріднішим людям свої знання, здібності, уміння та навички. Батьки переглянули виставку дитячих робіт «Моя сім’я, моя країна»; отримати консультації  за запитом. Теплі спогади у батьків та гостей закладу залишились від перегляду святкового концерту. Талановиті малята поважно читали вірші, гарно співали, розважали гостей запальними таночками. На завершення  свята батьки вихованців подякували всім за чудовий та змістовний захід, висловили слова задоволення та вдячності за хорошу роботу колективу. Захід завершився та двері нашого ДНЗ «Сонечко» завжди залишаються відкритими заради щасливого сміху дітвори.

Переглядів: 105 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0