Головна » 2018 » Березень » 18 » ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ
ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ

6 березня 2018 року в дошкільному навчальному закладі проводився конкурс читців поезії Т. Г.Шевченка «Мій улюблений вірш». У заході прийняли участь діти старших груп №1,№2,№3,№8.
Мета заходу – донести до дошкільнят красу і багатство української мови, розвивати мовленнєві здібності дітей, виховувати любов до рідної мови та розуміння її краси.
Діти переглянули відео-презентацію про життя Т.Г.Шевченко, мультфільм «Тарас Шевченко. Казки картинної галереї». Вихованці старших груп: Слободенюк Кирило, Картамишев Данило, Демченко Ольга, Демченко Михайло, Рослик Поліна, Коломацькій Данило, Макухіна Марія, Самсанюк Дмитро, Киященко Дарина, Якіменко Єва, Чистякова Поліна, Головащенко Софія декламували віршики Т.Г.Шевченка «По діброві вітер віє», «Зацвіла в долині…», «Тече вода з-під явора», «Зоре моя вечірня», «Садок вишневий коло хати». Усі дошкільнята були нагороджені грамотами. Захід пройшов цікаво, емоційно та був направлений на формування патріотичних якостей у дітей.

Переглядів: 82 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0