Головна » 2020 » Березень » 3 » ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ

Згідно з листом МОН України та спільно з Благодійним фондом допомоги безпритульним тваринам «Щаслива лапа» 02  березня 2020 року  педагогічний колектив ДНЗ №4 «Сонечко»  разом з вихованцями прийняв  участь   у проведенні ІІ «Всеукраїнського заняття доброти» на тему «Гуманне  та відповідальне  ставлення до тварин».
Вихователі середніх груп Чумак В.О., Казанцева О.П., Петрусенко М.В., Кригіна Г.С., старших груп Кишинська М.І., Мінка І.А., Заводчикова Л.А., Дерев’янко В.А. та старших груп провели з дошкільниками тематичні заняття:  «Тварини – наші друзі». Діти познайомилися з професіями людей, які доглядають тварин (ветеринар, кінолог), розглядаючи ілюстрації. Педагоги закріпили знання про особливості догляду за котами та собаками, умови їх існування під час дидактичної гри «Що можна, а що неможна». Під час перегляду фільму «Турбота про безпритульних тварин» вихователі формували у вихованців навички поведінки при зустрічі з безпритульними та домашніми тваринами на вулиці. Такі тематичні заняття допомагають нагадати дітям про особливості догляду за котами та собаками, сформувати навички безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами на вулиці та  виховують у дошкільнят чуйне, гуманне та відповідальне ставлення до тварин. Тільки спільними зусиллями можна навчити доброти та милосердя.

Переглядів: 76 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0