Головна » 2019 » Квітень » 8 » ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ
ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ЗАНЯТТЯ ДОБРОТИ

«Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

У березні 2019 року  наш дошкільний заклад №4 «Сонечко» взяв участь у просвітницько-виховному проекті, який спрямований на формування у дітей гуманного ставлення до тварин. Проведення цього проекту ініціювала благодійна організація «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw) – фонд, який ефективно вирішує проблеми безпритульних тварин в Україні. В рамках заходів до реалізації проекту вихователі старших груп: Мінка І.А., Чумак В.О., Нікуліна О.О., Панаріна М.А. провели Всеукраїнське заняття доброти для своїх вихованців «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Вихователі ознайомили дітей з професіями людей, які доглядають тварин, обговорили з дітьми породи собак та котів, важливість питання ставлення до пухнастих, піклування про них тощо. Діти, виконуючи різноманітні ігрові завдання зрозуміли, що дарувати добро просто. Треба вміти бути відповідальними за тих, кого приручили,  бути  гуманними до тих, хто залишився без притулку.  За участь у проекті та співпрацю з благодійної організацією «Благодійний фонд «Щаслива лапа» (Happy Paw) дошкільний навчальний заклад отримав сертифікат учасника. Хочемо висловити щиру вдячність всім організаторам за запрошення взяти участь у просвітницько-виховному проекті, сподіваємося на майбутню співпрацю.

Переглядів: 164 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0