Головна » 2017 » Квітень » 20 » ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
09:34
ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

28 квітня 2017 р. – Всесвітній день охорони праці
Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві.
У цей день більш ніж в ста країнах світу проводяться заходи, спрямовані на привернення уваги громадськості до невирішених проблем охорони праці.
В Україні цей День отримав назву «День охорони праці» і відзначається згідно до Указу Президента України № 685/2006 від 18 серпня 2006 року щорічно 28 квітня.
Темою цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці буде «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці». Новину про це було розміщено на офіційному сайті Міжнародної організації праці (далі — МОП).
Систематизація даних про професійні захворювання та нещасні випадки на виробництві має важливе значення для запобігання нещасним випадкам. Тому вкрай важливо поліпшувати системи реєстрації та повідомлення про нещасні випадки, що сталися на виробництві. МОП наголошує, що збір та аналіз інформації мають проводити на національному рівні. Це дало би змогу країнам досягти ліпших показників ефективності національної системи охорони праці та допомогти їм визначити пріоритети у сфері охорони праці загалом.
Крім того, оптимізувавши збір даних з охорони праці, простіше буде визначати пріоритети у роботі зі вдосконалення національних програм охорони праці на робочих місцях. Оптимізація національних систем реєстрації та повідомлень про нещасні випадки дасть змогу на державному рівні збирати та аналізувати дані для запобігання нещасним випадкам.
 

ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД ЯСЛА-САДОК КОМБІНОВАНОГО ТИПУ
№4 «СОНЕЧКО»
ДРУЖКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

НАКАЗ №51


Про участь у підготовці та проведенні                                                              від 12 квітня 2017 р.
заходів з нагоди Дня охорони праці
в ДНЗ №4 в 2017 році

       З метою привернення уваги до вирішення питань охорони праці в дошкільному навчальному закладі, забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці та на виконання  Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про День охорони праці», який в Україні відзначається щорічно  28 квітня – у Всесвітній день охорони праці, наказу відділу освіти №125 від 11.04.2017р.,

НАКАЗУЮ:  

1.    Провести Тиждень охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці в ДНЗ
з 24 по 30 квітня 2017 року за темою «Оптимізація збору та використання даних з охорони праці».
2.    Призначити відповідальним за проведення Тижня охорони праці вихователя методиста Самойлову Т.В., голову ПК Гребенюк Н.Г.
3.    Для підготовки та проведення Тижня охорони праці створити робочу групу в складі:
Голова робочої групи:   Гребенюк Н.Г.    -    голова ПК
Члени робочої групи:    Самойлова Т.В.   -   вихователь-методист
                                         Лук’янова Н.М.   -   завгосп
                                         Данько Л.О.         -   вчитель-логопед
                                         Кишинська М.І.   -   вихователь
4.    Робочої групі розробити та затвердити заходи  щодо проведення Тижня охорони праці та забезпечити їх виконання.
5.    Активізувати участь працівників дошкільного навчального закладу в заходах з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, Тижня охорони праці.
6.    Вихователю-методисту Самойловій Т.В. надати до відділу освіти інформацію про підсумки проведення заходів  28.04.2017р.
7.    Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

В.о. завідувача  ДНЗ №4 «Сонечко»                                                                           Т.В.Самойлова

 

 

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

по ДНЗ №4 «Сонечко» з підготовки та проведення

Дня охорони праці під девізом: «Оптимізація збору та

використання даних з охорони праці»

 

№з/п Зміст заходів Термін виконання Відповідальні за виконання
1 2 3 4
1 Створити у дошкільному навчальному закладі оргкомітет з підготовки заходів та затвердити робочі плани їх реалізації до 11 квітня  Завідувач  ДНЗ
2 Проведення зборів працівників закладу спільно з профспілковими комітетами щодо поліпшення умов праці, профілактики виробничого травматизму працівників 19.04.17р.

Завідувач  ДНЗ

Голова ПК

3 Організація та проведення цільової перевірки стану безпеки життєдіяльності та охорони праці в ДНЗ 13-14.04.17р

Завідувач  ДНЗ

Голова ПК

Завгосп
4 Оновлення відповідних куточків, стендів з ОП в дошкільному навчальному закладі до Всесвітнього дня охорони праці до 24.04.17р

Вихователь-методист

Завгосп
5 Оновити у куточках для батьків інформацію про дії під час екстремальних та надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, пожежної безпеки до 20.04.17р Вихователі груп
6 Проведення тематичних занять, бесід з дітьми з безпеки життєдіяльності протягом квітня

Вихователь-методист

Вихователі груп
7 Провести спільну нараду при завідувачої, відповідальних за ОП і БЖД  та представників профспілкової організації ДНЗ 26.04.17р. Завідувач  ДНЗ
8 Розміщення на веб-сайті ДНЗ  інформації про підготовку й проведення заходів з нагоди Дня охорони праці,  про хід акції та її результати. протягом квітня Вихователь-методист
9 Проведення в ДНЗ тижня знань з безпеки життєдіяльності  з нагоди Всесвітнього дня охорони праці, Єдиного Дня Цивільного захисту з 24  по  28 квітня Завідувач ДНЗ спільно з     представниками  МНС, відділу ЦЗ міськвиконкому
10 Виставка дитячих робіт разом з батьками «Охорона праці очами дорослого та дитини» 20-28.04.17р.

Вихователь-методист

Вихователі дошкільних груп
11  Проведення екскурсій для дітей старших груп на харчоблок, пральню  з метою ознайомлення з роботою по  організації безпечних умов праці.

13.04.17р.

14.04.17р.

18.04.17р.
Вихователі старших груп №6,№9,№10
12 Проведення в дошкільному навчальному закладі «Дня знань правил пожежної безпеки» в рамках проведення Тижня охорони праці 25.04.17р.

Завідувач ДНЗ

Завгосп
13 Організація відвідування пожежної частини ДПРЧ-45 ГУ ДСНС України в Донецькій області 20.04.17р.

Вихователь-методист

Вихователі старших груп №6,№9,№10
14 Підведення підсумків Тижня охорони праці на загальних зборах. Звітування до відділу освіти 28 квітня Завідувач ДНЗ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 1291 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0