Головна » 2018 » Червень » 12 » ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ! 1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!
ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ! 1 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ!

Уже традиційно 1 червня в ДНЗ № 4 «Сонечко» відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.
Вихователі молодших і старших груп підготували чудове театральне дійство для дітей садочка.
На свято до дітей завітав веселий клоун «Тимошка», який разом з дітками на кораблі подорожувала країною дитинства. Діти співали, танцювали таночки, розповідали вірші, грали в ігри.
Після свята діти на прогулянці на асфальті різнокольоровою крейдою намалювали свої мрії.
Вітаємо всіх дітей нашого дошкільного навчального закладу, а також всіх дітей на Землі з цим чудовим святом. Бажаємо  мирного неба над головою, турботи, любові від рідних та близьких Вам людей.

Переглядів: 34 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0