Головна » 2016 » Жовтень » 21 » ВИСТАВКА "ОСІНЬ"
ВИСТАВКА "ОСІНЬ"

Виставка "Осінь"   Осінь фарби готувала, у відерця наливала.
  Змішувала, чаклувала, потім все розфарбувала.
  Придивіться, все довкола стало різнокольоровим!

Осінь це чарівна, золота пора! В ДНЗ №4 «Сонечко» вже стало традицією кожен рік, напередодні осінніх розваг, проводити виставку поробок із природного матеріалу. Діти та їх батьки з великим задоволенням поринули в атмосферу творчості та фантазії. Роботи вразили оригінальністю задумки, технікою виконання, своєрідністю і неповторністю. Були представлені композиції із овочів, яскраві букети, фігурки тварин і птахів, лісові галявинки, картини із листя та насіння, навіть казкова дівчинка Осінь завітала в гості до дитячого садка. Діти в великою радістю та цікавістю роздивлялися вироби кожної родини. Хочеться подякувати родинам і всім, хто прийняв участь у виставці виробів з природного матеріалу «Подарунки осені».

Переглядів: 239 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0