Головна » 2019 » Червень » 7 » ВИПУСКНІ В ДИТЯЧОМУ САДКУ
ВИПУСКНІ В ДИТЯЧОМУ САДКУ

В кінці травня у дошкільному навчальному закладі «Сонечко» відбулося випускне свято «Ми йдемо до школи». Хлопчики і дівчатка попрощалися із дитячим садочком, який став для них другою домівкою, де їх по-материнськи зігрівали душевним теплом наставники – мудрі вихователі (Мінка І.А., Страшненко А.К., Казанцева О.П., Кригіна Г.С., Чумак В.О., Арутюнян Н.Б., Нікуліна О.О., Косогова Н.І., Панаріна М.А., Застава Т.Ю.) та добрі помічники вихователів (Григорова О.В., Мельник О.В., Малихіна Н.М., Карпенко Н.С., Козієва О.Ю.),  навчали добру, давали перші знання, допомагали долати труднощі. Діти впродовж усього свята радували своїх батьків, рідних піснями, віршиками, танцями, веселими сценками. Незабутніми, зворушливими моментами свята стали прощальні слова дітей та щирі слова подяки колективу ДНЗ від батьків випускників. А на закінчення завідувач ДНЗ Хохлова Л.І. привітала дітей з початком нової сторінки життя, подякувала батькам за підтримку, дієву допомогу педагогічному колективу у створенні сприятливих, комфортних умов для дітей в дитячому садку, де їм було затишно, зручно, весело, цікаво та вручила дітям іменні медалі, дипломи, які свідчать про закінчення першої ланки дошкільної освіти. Удачі Вам у шкільному житті, дорогі випускники!

Навесні прилітають додому птахи,
А от нашим пташкам- уже  час відлітати.
І чекають малих не далекі краї –
Перші кроки шкільні,  вони будуть ступати.
Тож летіть,  пташенята! І добра вам путь!
Хай вам сонечко світить ясне та привітне.
Ми бажаємо знань у польоті здобуть,
І в житті хай ведеться  - щасливо та гідно!

Переглядів: 203 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0