Головна » 2019 » Жовтень » 10 » ВЕСЕЛІ КОЗАЧАТА
ВЕСЕЛІ КОЗАЧАТА

Одним із пріоритетних напрямів освітньої роботи в ДНЗ є патріотичне виховання. Педагоги змалечку допомагають дітям пізнавати звичаї та обряди свого народу, збагачують мову скарбами усної народної творчості, виховують національну самосвідомість. Напередодні святкування Дня козацтва та Дня захисника України, традиційно, для дітей старшого дошкільного віку пройшла розвага  «Веселі козачата». Малі козачата декламували патріотичні вірші про Україну та козацтво, танцювали та співали українських пісень. Найбільш дітям сподобалося брати участь в естафетах i змаганнях з козаком Голотою: «Перетягування канату», «Напої коня», «Влучники», «Втеча з полону», «Зваримо борщ». Розвага пройшла в атмосфері дружби та радості. Діти отримали велике задоволення та гарний настрій.

Переглядів: 117 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0