Головна » 2020 » Квітень » 15 » УВАГА, БАТЬКИ!!!
УВАГА, БАТЬКИ!!!

19 квітня 2020 року православний світ відзначатиме Великдень. Відповідно до Постанови КМУ від 11.03.2020 № 211 прямої заборони відвідувати кладовища немає, але забороняється проводити будь-які масові заходи, зокрема релігійні. До них відноситься і традиційне вшанування померлих, коли на кладовищах збираються родини, щоб віддати шану своїм рідним та близьким. У постанові № 211 вказано, що дітям не дозволено перебувати без супроводу дорослих в громадських місцях. Забороняється самостійне перебування дітей на цвинтарі. Пам'ятайте, що батьки відповідають за життя і здоров'я своїх дітей. Тому велике прохання відсвяткувати свято Великодня вдома, в колі сім'ї.
За порушення карантинного режиму батьки будуть притягнуті до адміністративної відповідальності.

Адміністрація ДНЗ №4 «Сонечко»

Переглядів: 61 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0