Головна » 2017 » Липень » 2 » УЧАСТЬ ДНЗ У МІСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ 2017
УЧАСТЬ ДНЗ У МІСЬКІЙ СПАРТАКІАДІ 2017

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей, 1 червня 2017 року  діти старшого дошкільного віку ДНЗ №4 «Сонечко» прийняли участь у міських змаганнях «Веселі старти», в ході якої діти  продемонстрували свої фізичні якості, рухову підготовку та фізичний розвиток в різних змаганнях (стрибки, метання, біг), а також свою спритність в іграх-естафетах. По завершенню спартакіади всі учасники і вболівальники виконали кілька цікавих сучасних спортивно-розважальних таночків з героями улюбленних мультфильмів. Журі нагородило всіх учасників солодкими призами та безкоштовними квитками на атракціони, побажало дітям подальших перемог і міцного здоров'я. Адміністрація дошкільного навчального закладу висловлює щиру подяку вихователю Л.А.Заводчиковой. та ініціативній групі за допомогу в підготовці  команди  в спортивному заході.

Переглядів: 103 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0