Головна » 2017 » Березень » 19 » ТВОРЧИЙ ЗВІТ ПЕДАГОГІВ
ТВОРЧИЙ ЗВІТ ПЕДАГОГІВ

Творчий звіт педагогів, які атестуються

17 березня 2017 року в ДНЗ 34 «Сонечко»» відбувся творчий звіт педагогічних працівників, які у 2016-2017 навчальному році атестуються на встановлення (підтвердження) кваліфікаційної категорії та педагогічного звання.

Всі педагоги, які атестуються, проходили перевірку навичок використання інформаційно-комунікаційних технологій у практичній діяльності, презентували свій досвід роботи, а також підготували портфоліо.

Арутюнян Наталя Бабаївна працювала над темою: «Фольклор у мовленнєвому розвитку дітей»

Борисенко Галина Миколаївна розкрила тему: «Театралізована діяльність, як засіб розвитку мови дітей з порушенням звуковимови»

Бур’янова Оксана Миколаївна працювала над проблемою «Розвиток творчих здібностей дітей засобами музичної діяльності»

Данько Людмила Олександрівна ознайомила присутніх з проблемою «Використання прийомів мнемотехніки в розвитку зв’язного мовлення дітей з порушенням мови»

Кардава Любов Петрівна розкрила питання «Нетрадиційні форми оздоровлення дітей в умовах ДНЗ»

Петрусенко Марина Володимирівна працювала над питанням «Пошук та впровадження інноваційних технологій в екологічну освіту дітей дошкільного віку»

Сидоріна Лілія Миколаївна розкрила питання «Сенсорний розвиток дітей раннього віку методами М.Монтессорі».

Переглядів: 153 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0