Головна » 2019 » Квітень » 26 » ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В ДНЗ
ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ В ДНЗ

У Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня охорони праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці». З цієї нагоди у період з 22.04.2019 по 26.04.2019 року у дошкільному закладі проводився Тиждень охорони праці, присвячений Всесвітньому дню охорони праці.
Мета заходу – створення безпечних і нешкідливих умов праці, навчання та виховання, профілактика травматизму учасників освітнього процесу у дошкільному навчальному закладі, підвищення рівня інформаційної роботи серед педагогів та батьків  щодо правил поведінки дитини та дорослого  в різних життєвих ситуаціях, додержання здорового способу життя.
Протягом тижня було організовано випуск інформаційних бюлетенів, розміщено план проведення Тижня, узгодженого з профспілковим комітетом, в інформаційному куточку ДНЗ. Згідно розроблених заходів проведено ознайомлення трудового колективу та бесіди з дошкільниками щодо необхідності дбати про власну безпеку та вести здоровий спосіб життя. З дітьми старшого дошкільного віку проведені тематичні заняття «Праця дорослих. Охорона праці» з оформленням плакатів «Охорона праці очами дітей», рольові ігри, екскурсії  на пральню, харчоблок дошкільного закладу. На організованих тренінгах, практичних заняттях дорослі практикувалися в наданні першої долікарської допомоги, в діях під час надзвичайних ситуацій, правилах безпеки на робочому місті. Впродовж тижня велася робота з батьками через: групове та індивідуальне консультування, інформацій листи, залучення батьків до  роботи ДНЗ з цього питання, стенди по безпеці життя, організовувались виставки робіт батьків та їх дітей.

Переглядів: 169 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0