Головна » 2018 » Травень » 9 » ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ
ТИЖДЕНЬ ОХОРОНИ ПРАЦІ

Згідно плану заходів з підготовки та проведення в дошкільному навчальному закладі дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління» з 23 по 29 квітня 2018 року було проведено  Тиждень охорони праці.
Протягом Тижня охорони праці з дітьми були проведені:
- Дидактичні ігри: «Добре – погано», «Захисти себе малюк», «Свої – чужі»;
- Бесіди «Як уникнути неприємностей», «Сам удома», «Вогонь-друг, вогонь – ворог».
- Сюжетно – рольові ігри: «Будівництво», «Перукарня», «Лікарня».
- Екскурсії для дітей старшого дошкільного віку на харчоблок, пральню.
- Розваги для дітей «Спритні рятівники»; «Моє здоров’я та його безпека»;
- Гра – драматизація «Семеро козенят».
- Виставка малюнків на тему «Охорона праці очима дорослого та дитини».
З працівниками ДНЗ проведено «День знань правил пожежної безпеки», огляд-конкурс  на найкраще робоче місце. Завідувачем ДНЗ Хохловой Л.І. проведено консультацію для працівників закладу на тему «Дотримання правил з охорони праці та безпеки життєдіяльності». Вихователь-методист Самойлова Т.В. разом з інструктором з мінної безпеки Лисенко І.М. провели тематичну бесіду «Небезпечні речі вдома та на вулиці», «Мінна небезпека».  Старша медична сестра Коломацька С.О. провела лекцію для працівників дошкільного закладу та батьків «Правила надання першої долікарської допомоги».

Переглядів: 363 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0