Головна » 2020 » Лютий » 21 » СВЯТО РІДНОЇ МОВИ В ДИТЯЧОМУ САДКУ
СВЯТО РІДНОЇ МОВИ В ДИТЯЧОМУ САДКУ

До Міжнародного дня рідної мови у ДНЗ №4 «Сонечко» 21 лютого було проведено тематичний день «Плекаймо рідну мову», з  метою виховання у дітей любові до рідної мови та розуміння її краси, розвитку мовленнєвих здібностей, збагачування словникового запасу. Цей день  у дошкільному закладі був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами: діти слухали казки, читали вірші, виконували народні пісні, грали в дидактичні та народні рухливі ігри. Для самих маленьких вихователі організували перегляд лялькової вистави. Вихователі Чумак В.О., Заводчикова Л.А. разом з музичним керівником Бур’яновой О.М. провели для дітей середніх та старших груп тематичне свято «Звучи, рідна мово!». Дошкільники старанно підготувалися до свята і натхненно декламували вірші, співали пісень, водили хороводи, грали в народні ігри та весело жартували. Гостя свята голова Дружківської літературної асоціації «Сучасник» Муханько Тетяна Володимирівна познайомила дітей з авторськими віршами.  Створювали настрій свята і оформлені національні куточки, і буклети-привітання зі святом усім відвідувачам закладу. Для кожної людини на планеті її рідна мова – єдина і неповторна. Тож спонукаємо дітей не лише вивчати українську мову, а й спілкуватися нею!

Переглядів: 109 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0