Головна » 2017 » Липень » 2 » СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ У ДНЗ №4 "СОНЕЧКО"
СВЯТКУВАННЯ ДНЯ КОНСТИТУЦІЇ У ДНЗ №4 "СОНЕЧКО"

У дошкільному навчальному закладі №4 "Сонечко"  26 - 27 червня відбулися заходи присвячені Дню Конституції в яких активно приймали участь дошкільнята, вихователі та батьки. Серед дітей старшого дошкільного віку було проведено конкурс дитячого малюнка «Україна – рідний край» на асфальті. Діти малювали  національні прапори, сонечко, веселку, птахів, віночки українських квітів. У середніх та старших групах вихователі провели тематичні заняття «Малятам про Конституцію України», на яких дітям в ігрові формі розповідалося про права та обов'язки кожної дитини, основні символи нашої держави.  Діти прийняли участь у патріотично-правовій ігротеці, де перевірили свої уявлення про державу,  її устрій в дидактично-розвивальних іграх  «Подорожуємо Україною» , «Пам’ятай і знай свої права», «Символіка України», познайомилися з поняттям «Конституція України». Вихователі старших груп Мінка І.А., Головач Н.Л., Казанцева О.П., Кардава Л.П., Кригіна організували екскурсії дітей по вулицям міста, пар Святогор. Музичні керівники Бур’янова О.М., Павлова І.П. провели для дітей молодшого дошкільного віку лялькову виставу «Колесо українських казок». Малюки весело і цікаво подорожували серпантином українських народних казок за участю їхніх найулюбленіших казкових героїв. У рамках методичної роботи, вихователем-методистом Самойловой Т.В.,  було проведено для педагогів  відео-презентація  «День Конституції: історія свята». Для батьків вихователі оформили стенди «Все про права дитини», буклет «Конституція – основной Закон України».
   Я — українець. Є у мене право
     На рідну мову та свою державу,
          На гордий прапор золотисто-синій,
На щастя жити у такій країні.

Вітаємо з Днем Конституції України!

Переглядів: 162 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0