Головна » 2018 » Грудень » 22 » СВЯТИЙ МИКОЛАЙ
СВЯТИЙ МИКОЛАЙ

Святий Миколай до дітей іде і подарунки несе!

Зима дуже багата на свята, і відкриває календар одне із найулюбленіших свят для малюків – День Святого Миколая.
Малюки  завжди з нетерпінням очікують  на 19 грудня. Адже саме в цей час на кришталевих санях їде до нас з неба Святий Миколай. Він не оминає жодної хатини, де живе дитина. Слухняним дітям він кладе під подушку солодощі, яблука, книжки, а нечемним, щоб нагадати як треба поводитися, – навіть різки.  Настання свята чекають не тільки діти. Навіть дорослій людині іноді хочеться повернутися в дитинство і вірити у щось незвичайно чарівне. Така чарівна казка завітала і в наш ДНЗ №4 «Сонечко». У святково прибраній залі із прикрашеною новорічною ялинкою вони із задоволенням переглянули святкову програму «Святий Миколай до дітей іде і подарунки несе!», на якому діти танцювали, співали, читали вірші, грали у веселі ігри.
Для дітей молодшого дошкільного віку було організоване перегляд мультфільму «Різдвяна казка». Діти познайомилися з історією виникнення цього свята, дізналися багато цікавого про Миколая Чудотворця, який прославився у народі своїми добрими справами і піклуванням про дітей. На святі було організоване вручення подарунків дітям пільгової категорії. Приємною несподіванкою свята стали солодкі подарунки кожній дитині от Святого Миколая. Задоволенні і щасливі малюки попрощались з гостем та запросили на наступний рік.

Переглядів: 26 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0