Головна » 2019 » Лютий » 17 » СТРІТЕННЯ ВІДЗНАЧАЄМО, ВЕСНУ-КРАСНУ ЗАКЛИКАЄМО
СТРІТЕННЯ ВІДЗНАЧАЄМО, ВЕСНУ-КРАСНУ ЗАКЛИКАЄМО

15 лютого 2019 року в ДНЗ №4 «Сонечко» пройшла розвага до народного свята Стрітення. Це свято в народі вважається святом зустрічі зими з весною.
Музичний керівник Бур’янова О.М. разом з вихователем-методистом Самойловой Т.В. підготувала цікавий сценарій «Стрітення відзначаємо, Весну-красну закликаємо».
Тематична розвага було організовано для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Ведучі свята Заводчикова Л.А., Нікуліна О.О. розповіли про те, як з давніх давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі Кравченко А.А., Іскра В.С., Чумак В.О., Панаріна М.А. , які виконували ролі зими та весни, організовували з дітьми  хороводи, ігри - розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів. Діти на святі виконували пісні, читали віршики-заклички, відгадували загадки. Пригадали ведучі  ще про один звичай – випікання пташок «жайворонків». Люди вірили, що птахи на своїх крилах приносять з далекого краю Весну, проганяють холодну Зиму. І на завершення розваги у дружньому колі малюки затанцювали веселий таночок та отримали  іграшкових пташок від Весни. А кухарі дошкільного закладу спекли для всіх малят «жайворонків». Так, у дружньому  колі, діти хороше провели Зимоньку та зустріли Весну – красну.

Переглядів: 196 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0