Головна » 2018 » Березень » 9 » СТРІТЕННЯ
СТРІТЕННЯ

15 лютого 2018 року в ДНЗ №4 «Сонечко» пройшла розвага до народного свята Стрітення. Це свято в народі вважається святом зустрічі зими з весною. До дітей завітала господарка Зима, яка пригадала з ними зимові пісні та розваги зі сніжками. Після веселих пісень та ігор діти закличкою покликали весну: «Благослови, мати, Весну закликати, Весну закликати – Зиму проводжати!». Під щебет птахів і весняну музику на свято завітала Весна, яка запросила малюків на весняний хоровод.  Діти разом з Весною  співали веснянки, грали в ігри, воділи хороводи. Як не хотілося Зимі поступатися Весні, та прийшов вже її час. Кульмінаційним моментом була друга частина свята, яка відбувалася на подвір’ї  дитячого садка. Також приємним сюрпризом для малят стали смачні  «жайворонки»  спечені кухарями закладу. Люди здавна вірили: птахи на своїх крилах приносять з далекого вирію весну, проганяють люту зиму.  Свято Стрітення подарувало всім веселий настрій, позитивні емоції та спільні хвилини радості!

Переглядів: 87 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0