Головна » 2017 » Липень » 21 » СПОРТИВНЕ СВЯТО "ВЕСЕЛІ СТАРТИ" У ДНЗ №4 "СОНЕЧКО"
СПОРТИВНЕ СВЯТО "ВЕСЕЛІ СТАРТИ" У ДНЗ №4 "СОНЕЧКО"

Важливим завжди, а особливо актуальним влітку, є завдання збереження та зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей, забезпечення повноцінного, гармонійного фізичного розвитку. Так 20-21 липня в дошкільному навчальному закладі відбулося спортивне свято «Веселі старти». До змагань залучили дітей молодшого та старшого дошкільного віку. Під  час ігор і естафет «Паровозик», «Сонечко та дощик» , «Лабіринт», «Збий кеглю», «Перенеси воду», «Веселі вітамінки», «З купини на купину», «Естафета з цукерками», «Чий м'яч швидше» юні спортсмени демонстрували спритність, увагу, витримку. В ході змагань діти показували свої знання, про здоровий спосіб життя, гралися разом з казковим героєм -  клоунесою Барбарискою, клоуном Фількою, розповідали вірші про  спорт та здоров’я, відгадували загадки, співали та танцювали. Перемогу здобула дитяча щира дружба. Свято вдалося, залишились незабутні враження дітей та педагогів.

Переглядів: 177 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0