Головна » 2020 » Березень » 10 » ШАНУЙМО ПАМ'ЯТЬ Т.Г.ШЕВЧЕНКО
ШАНУЙМО ПАМ'ЯТЬ Т.Г.ШЕВЧЕНКО

Вже стало традицією в дитячому садку №4 «Сонечко» до річниці з дня народження Т.Г.Шевченка проводити заходи з дошкільнятами. 10 березня  2020 року,  в ДНЗ № 4 «Сонечко» відбувся день пам’яті Т.Г.Шевченко  за темою «Шевченківське слово живе!». Вихователі ставили перед собою мету розширювати  та закріплювати знання  дітей про творчість та життя великого поета, прищеплювати любов до його творів, розвивати мовленнєві здібності дітей, виховувати повагу до рідної мови та розуміння її краси і необхідності для нашого життя. У проведенні дня пам’яті Т.Г.Шевченко брали участь середні та старші групи. Вихователі розповіли дітям про життя та творчість відомого поета, читали з дітьми вірши, розглядали ілюстрації, фотокартки, книжки за тематикою «Тарас Шевченко – поет, письменник, художник», грали в дидактичні ігри.

Переглядів: 64 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0