Головна » 2020 » Лютий » 18 » ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ДБАЄМО Й ДОШКІЛЬНЯТ ЦЬОГО НАВЧАЄМО
ПРО БЕЗПЕКУ ДІТЕЙ ДБАЄМО Й ДОШКІЛЬНЯТ ЦЬОГО НАВЧАЄМО

Щоб людина почувалася в дорослому житті впевнено й безпечно, її змалечку треба навчити цінувати неповторність власного життя та життя інших людей. Тому одним з пріоритетів сучасної дошкільної освіти є формування у малят основ безпечної поведінки в довкіллі та свідомого ставлення до власного здоров'я.
В рамках підготовки  педагогічної ради «Здоров’я та безпека дитини-дошкільника»  в ДНЗ №4 «Сонечко» проводиться низка цікавих заходів. З метою як найповнішого поповнення знань дошкільників корисною інформацією щодо їхньої безпеки, вихователі проводили цікаві заняття, бесіди, спостереження  – «Веселі уроки безпеки для слухняних хлопчиків і дівчаток», на яких діти мали змогу невимушено, у формі гри отримати необхідні знання щодо правил дорожнього руху, безпечного користування побутовими приладами, обережного поводження з тваринами, особистої безпеки під час перебування на вулиці, вдома. Вихователі старших груп Мінка І.А., Неліпа О.С, Заводчикова Л.А., Іскра В.С. підготували спортивне свято «Безпечне місто». Діти не лише випробували отримані знання на практиці, а й отримали чимало позитивних емоцій .
З упевненістю можна сказати, що проведені заходи  з основ
безпеки життєдіяльності дали вагомі результати як для вихователів, так і для дошкільників. Безпека життя дітей – це найголовніша ланка у роботі вихователя з дітьми. Пам’ятаймо про це завжди і бережімо наших дітей!

Переглядів: 83 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0