Головна » 2017 » Лютий » 12 » ПРАКТИКУМ
ПРАКТИКУМ

Одне з головних завдань нашого дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» — створити якнайсприятливіші умови для правильного фізичного розвитку дитячого організму, для підвищення його опірності інфекціям, а також для поступового і систематичного загартування. Тому не просто актуальним, а неодмінним являється використання у педагогічному процесі здоров'язбережувальних технологій.

3 лютого 2017 року для педагогів ДНЗ вихователем-методистом Самойловой Т.В. було проведено практикум «Хромотерапія в роботі з дітьми дошкільного віку». Вихователі ознайомилися з хромотерапією, наукою, яка вивчає властивості кольорів та кольоротерапією, наукою про лікування кольором, з психологічною інтерпретацією кольорів, основними методами кольоротерапії, методами та прийомами використання кольоротерапії у роботі з дітьми дошкільного віку. За допомогою практичних вправ навчилися надавати кольоротерапевтичну допомоги собі та іншим.

Переглядів: 147 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0