Головна » 2019 » Лютий » 17 » ПОСАДИЛИ ГОРОД, ПОДИВІТЬСЯ, ЩО РОСТЕ!
ПОСАДИЛИ ГОРОД, ПОДИВІТЬСЯ, ЩО РОСТЕ!

У нашому дошкільному закладу вже склалася традиція, щороку, в лютому місяці, організовувати  екологічний конкурс міні-городів.  І ось, 8 лютого, в дитячому саду №4 «Сонечко» пройшов традиційний  екологічний конкурс «Город на підвіконні». Мета конкурсу: забезпечення формування стійкого інтересу дітей до природи і створення сприятливих умов для виховання екологічно грамотної дитини.
За вікном ще лежить сніг, а в кожній віковій групі на підвіконнях зазеленів город. Скільки уяви, фантазії і творчості вклали в нього вихователі та батьки! Щоб міні-город привертав увагу дітей, використовувалися різні сюжети. Так з'явився сюжет з казки «Колобок», сільський дворик, сімейка забавного «Фермера», овочева машина і багато іншого.
Активними учасниками і помічниками в організації міні-городів в групах є батьки, які допомагали з землею, горщиками, приносили насіння різних рослин, брали участь в естетичному оформленні «городів». Городи вийшли всім на диво, просто чудо!
За посадками городніх і квіткових культур діти доглядають, спостерігають, а потім в альбомі «Посадили город, що ж в ньому росте?» роблять замальовки посаджених овочевих і зернових культур: бобів, гороху, квасолі, моркви, буряка, петрушки, вирощених  з насіння і коренеплодів, картоплі, томатів, вівса, пшениці.
Під час прийняття рішення враховувалося багато: оригінальний підхід, використання і поєднання овочевих, квіткових культур, естетичний вигляд, наявність ігрового персонажа, участь дітей і батьків.
Результати конкурсу  «Город на підвіконні» вийшли такі:
1 місце -  група  раннього віку №12 (вихователі Сидоріна Л.М., Дерев’янко В.А.), змішана група №3 (вихователь Казанцева О.П.), старша група №4 (вихователь Чумак В.О.).
2 місце -  група раннього віку №11 (вихователь Кірієнко М.О.), молодша група №8 (вихователі Кардава Л.П., Кригіна Г.С.), змішана група №2 (вихователі Мінка І.А., Страшненко А.К.), середня група №6 (вихователі Іскра В.С., Кишинська М.І.), старша група №5 (вихователі Нікуліна О.О., Косогова Н.І.)
3 місце – середня група №9 (вихователь Заводчикова Л.А.).

Вітаємо переможців конкурсу, бажаємо зібрати багатий урожай!

Переглядів: 265 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0