Головна » 2016 » Жовтень » 28 » ОСІННІ СВЯТА
ОСІННІ СВЯТА

Осінь, осінь… Різнобарвна, розмаїта. Спочатку ти пишна, золота й сонячна, а потім сумна, дощова, холодна. Ти стукаєш у вікно гілками дерев, закидаєш нас насінням, плодами і листям, лоскочеш по обличчю тоненькою павутинкою «бабиного літа». Ти – така різна! Ми тобі раді!

У період 24.10.2016р. – 04.11.2016р. у ДНЗ «Сонечко» розпочалися осінні свята. Музичні керівники: Бур’янова О.М. та Павлова І.П. підготували та провели для малят розваги. У казкових дійствах взяли участь вихователі, діти та батьки. Діти співали пісень про осінь та її щедрий урожай у саду й на городі, мандрували лісом разом з лісовими звірятами Лисичкою, Зайчиком і Їжачком, танцювали з дощиком під парасольками, варили смачний борщик, грали на музичних інструментах, кружляли з Осінню у хороводах, читали напам'ять вірші. А за свої старання діти отримали від Осені смачні і корисні винагороди – соковиті яблучка.

Переглядів: 287 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0