Головна » 2017 » Грудень » 9 » ОСІННІ РОЗВАГИ В ДНЗ №4 «СОНЕЧКО»
ОСІННІ РОЗВАГИ В ДНЗ №4 «СОНЕЧКО»

Нарядилась осінь
В дороге намисто,
Золоте волосся

Розплела над містом.
                           Кольорові фарби
                           Вийняла з кишені
                           І малює осінь
                           Жовтим по зеленім.

В дошкільному навчальному закладі з 23 жовтня по 27 жовтня проведено тематичний тиждень «На гостину до щедрої Осені».  Вихователями було проведено бесіди в усіх вікових групах про сезонні зміни в природі, організовані прогулянки, розучування віршів, пісень про осінь, виготовлення поробок, робіт з аплікації з природного матеріалу. Була оформлена тематична виставка робіт дітей разом з батьками «Осінні фантазії». Для дітей музичні керівники та вихователі провели осінні розваги. Казкові пригоди та народні сюжети, пісні та хороводи, ігри та таночки,  вірші осінньої тематики, яскраві осінні барви об’єднали усіх вихованців  ДНЗ, педагогів та батьків. Під час проведення розваг діти показали свої здібності в піснях, таночках, хороводах, а також мали змогу показати свою спритність та кмітливість під час проведення ігор-змагань та естафет. Осінні розваги створили святковий настрій у дошкільнят, дали змогу реалізувати їм свої творчі здібності, закріпили знання малят про сезонні осінні явища в природному довкіллі та створили ситуацію успіху та впевненості в собі. По завершенню свят і діти, і присутні в залі отримали справжню насолоду від осінніх розваг, осінь подякувала дітям і пригостила їх своїми дарами.

Переглядів: 133 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0