Головна » 2017 » Липень » 18 » ОЙ, НА ІВАНА ТА Й НА КУПАЛА
ОЙ, НА ІВАНА ТА Й НА КУПАЛА

7 липня 2017року в ДНЗ №4 «Сонечко» для всіх вихованців була проведена
розвага, присвячена дню Івана Купала  «Ой, на Івана та й на Купала» .
Підготували і провели це свято музичні керівники Бур’янова О.М., Павлова І.П., вихователі Головач Н.Л., Застава Т.Ю., Петрусенко М.В.
Роль Нептуна, царя морів, виконувала вихователь Нікуліна О.О.
Ведуча, музкерівник Бур’янова О.М. розповіла дітям про стародавнє та магічне свято Івана Купала. Діти дізналися, що цього дня за народним повір'ям, сонце рано сходить, грає, купається в річці, трави і квіти набираються найбільшої сили, а опівночі цвіте папороть. Вихователі розповіли дошкільникам про цілющі властивості квітів і трав, які ростуть на території дошкільного закладу, загадували загадки, плели вінки. Музичний керівник Бур’янова О.М. зацікавила дітей чудовими іграми «Вгадай квітку», «Передай рібку», «Хто першим наповнить басейн водою», «Перепливи на надувному крузі».  Діти не тільки грали, а й водили хоровод «Подоляночка», танцювали з Нептуном. У цей день дошкільники малювали рибок, робили кораблики з паперу, разом з вихователями плели вінки з трав і квітів, спостеригали за ними у воді. А в кінці свята діти мали можливість поплюскатись водою.

Переглядів: 135 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0