Головна » 2018 » Лютий » 18 » ОГЛЯД-КОНКУРС МІНІ-ГОРОДІВ НА ВІКНІ
17:23
ОГЛЯД-КОНКУРС МІНІ-ГОРОДІВ НА ВІКНІ

На дворі зима, а в групах нашого дитсадка, на підвіконнях, займається весна. Це наші вихователі разом з вихованцями, в рамках огляду - конкурсу «Міні-город на вікні» створили міні-городи, які дарують радість усім - від маленьких до великих.
Зимові городи педагоги дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» влаштували з великою вигадкою: оформили його у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки, декорували будівлями і декоративними аксесуарами. В городі порається господиня, охороняє посіви городнє опудало, радують око метелики, птахи і бджоли. Наявність таких міні-городів надає можливість дошкільнятам спостерігати за ростом та розвитком рослин, навчитися доглядати за ними. Вирощену власними руками зелену цибулю малята із задоволенням споживають, оскільки вже добре знають про її користь, а пророщеними зерновими підгодовують своїх улюбленців: черепах та птахів на вулиці.
З 29.01.2018р. по 31.01.2018р. в ДНЗ №4 «Сонечко»  було проведено огляд - конкурс «Міні-город на вікні». За результатами огляду-конкурсу переможцями стали:
     І місце – старша група №1 «Веселка», вихователі Петрусенко М.В., Страшненко А.К.);
    ІІ місце - група раннього віку №12 «Малятко», вихователі Сидоріна Л.М., Дерев’янко В.С.);
   ІІІ місце – ІІ молодша група «Горобчики», вихователі Кишинська М.І., Іскра В.С.)
                                                     

                                                    Вітаємо переможців!

 

   

   

   

   

   

   

   

Переглядів: 337 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0