Головна » 2019 » Січень » 2 » НОВИЙ РІК
НОВИЙ РІК

Найбільш очікувані свята в дитячому садочку — новорічні. До них ретельно, з радістю, усмішкою та піднесеним настроєм готуються дітлахи та дорослі. Прикрашають садочок, роблять подарунки, вивчають нові пісні, вірші й таночки. Протягом тижня в дошкільному закладі «Сонечко» проходили новорічні ранки.
Новорічна ялинка принесла дошкільнятам чудові сюрпризи, на які вони з нетерпінням чекали. Тут лунали пісні та вірші. Діти водили хороводи й грали в різні ігри. Та найбільше радості малюкам принесли Дід Мороз і Снігуронька. Вони, звісно ж, прийшли до вихованців садочка не з пустими руками. Дітлахи розповідали Діду Морозу віршики та гралися з ним у різноманітні ігри. Також на свято завітали і казкові герої. Зрештою, новорічний ранок перетворився на справжню казку, у якій взяли участь як діти, так і дорослі.
Насамкінець свята Дід Мороз вручив кожному малюку подарунок. Діти з радістю їх приймали та одразу ж починали роздивлятися різнокольорові коробки з солодощами, які їм щойно подарували. А завершилося свято під спалахи фотокамер. Дорослі поспішали сфотографувати дітлахів у таких чудових новорічних костюмах біля ялинки та з Дідом Морозом. Тож, свято, напевне, запам’ятається і малюкам, і дорослим.

З наступаючим Новим 2019 роком!

Переглядів: 21 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0