Головна » 2018 » Лютий » 18 » НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ
НАВЧАННЯ ТА ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ З ВАДАМИ ЗОРУ

Навчання та виховання дітей в дитячих садках для дітей з вадами зору направлено на корекцію та компенсацію вторинних відхилень в розвитку дітей.

В групах  спеціального призначення дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» для дітей, які мають вади зору здійснюється лікувально - відновлювальна та корекційна робота, мета якої - запобігання подальшому зниженню зору, розвиток та охорона залишкового зору, компенсаторний розвиток пізнавальної діяльності в умовах зорової депривації, повноцінна підготовка до навчання в школі. 14 лютого 2018 року у методичному кабінеті ДНЗ відбулася практична консультація для вихователів ДНЗ щодо корекційно-відновлювальної роботи з дітьми, які мають вади зору. Вихователь-методист Самойлова Т.В. ознайомила вихователів  з вправами та дидактичними іграми для розвитку дрібної моторики рук і зорового сприйняття дитини.  Вихователі вчилися використовувати побутові предмети (шнурки, серветки, ґудзики, кришечки, палички, пінцет з шматочками губки, хусточки) в роботі з дітьми щодо координації рухів, розвитку їх дрібної моторики, активізації відчуттів. Вчитель-логопед Борисенко Г.М. поділилася з вихователями  досвідом роботи з використання казкотерапії  в навчанні дітей сприймати, розрізняти та  диференціювати кольори, а також сприймати поняття емоцій через колір.

Переглядів: 112 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0