Головна » 2017 » Липень » 2 » НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ ДЛЯ ДІТОК
НАШ ДИТЯЧИЙ САДОК НАЙКРАЩЕ МІСЦЕ ДЛЯ ДІТОК

Наш дитячий садок найкраще мiсце для дiток.
Оздоровлення дітей в літній період – складова частина роботи дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко». Адже лише влітку сонечко так щедро дарує нам своє тепло, і можна досхочу гуляти і бавитися.  Колективом дошкільного навчального закладу, батькам вихованців прикладено максимум зусиль для того, щоб протягом оздоровчого періоду створити умови для забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. Проведена підготовка технічного стану ДНЗ та благоустрій території. Відремонтовано і пофарбовано  ігрове обладнання ділянок, підготовлена спортивна площадка для проведення фізкультурних занять, розваг. Силами вихователів і співробітників посаджені квіти, городні культури для спостережень і праці дітей в природі. Ігрові майданчики поповнилися нестандартним фізкультурним обладнанням, оновилися пісочниці для ігор дітей.
Активним помічникам в організації літньо - оздоровчої кампанії виносимо щире спасибі!!!

Переглядів: 106 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0