Головна » 2018 » Березень » 9 » МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МОВИ
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МОВИ

«Колосися житом в полі, піснею в оселі,
Щоб зростали наші діти мудрі і веселі.
Щоб на все життя з тобою ми запам'ятали,
Як з колиски дорогої мовоньку кохали…»

З метою відзначення міжнародного дня рідної мови в нашому дошкільному навчальному закладі 21 лютого 2018 року відбулися заходи шанування української мови. Протягом дня у старших групах проведено тематичні бесіди « Моя рідна Україна», «Ой, яка чудова українська мова», « Народні символи та обереги». Діти молодшого дошкільного віку розглядали ілюстрації, для них вихователі читали українськи народні казки. На прогулянках діти грали у народні рухливі ігри «Дід Панас», «На горбочку», «Котилася торба». У методичному кабінеті ДНЗ для педагогів оформлено усний журнал «Бринить, співає наша мова», виставка творів українських поєтів. Для батьків вихованці було оформлено папки-пересувки, де висвітлено інформацію про історію свята та запропоновано батькам вивчити з дітьми поетичні слова про нашу мову.

Переглядів: 93 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0