Головна » 2019 » Жовтень » 10 » МИ МАЛЕНЬКИ ПІШОХОДИ
МИ МАЛЕНЬКИ ПІШОХОДИ

Аби зберегти життя та здоров’я дітей, не допустити дорожньо-транспортних пригод за їх участю, привчити малюків з самого раннього віку дотримуватись Правил дорожнього руху, вихователі дошкільного навчального закладу №4 «Сонечко» проводять різні заходи щодо попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму: читання віршиків, загадок, розгляд ілюстрацій, сюжетно-рольові ігри «Водії», «Транспорт», настільні ігри «Дорога», «Перехрестя», екскурсії по вулицям рідного міста, до світлофора, перехрестя, моделювання різних ситуацій. 10 вересня до дитячого садочка завітали представники  «БФ «Карітас Краматорськ», громадської організації «Нова Дружківка» в рамках проекту «Безпека дорожнього руху». Цікаве проведення часу, ігрова програма, освітні хвилини - все це було в планах заходу! Дошкільнята також отримали подарунки  - набір дорожніх знаків, світлофор, дидактичний матеріал для рольової гри «Дорога». Дорослі та діти дошкільного закладу щиро вдячні за цікаве свято і подарунки.

Переглядів: 115 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0