Головна » 2017 » Лютий » 1 » МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ ВИХОВАТЕЛІВ СЕРЕДНІХ ГРУП ДНЗ МІСТА
МЕТОДИЧНА КОМІСІЯ ВИХОВАТЕЛІВ СЕРЕДНІХ ГРУП ДНЗ МІСТА

Методична комісія вихователів середніх груп ДНЗ міста на тему «Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку дітей середнього віку»
У перші роки свого життя дитина оволодіває унікальним скарбом — мовленням, що дає їй змогу називатися людиною, зв?язує воєдино її минуле, сучасне й майбутнє, забезпечує спілкування, порозуміння, взаємодію з іншими людьми загалом і найближчим оточенням зокрема. Отже, роль мови й мовлення у становленні особистості, її успішному функціонуванні в різних умовах життєдіяльності складно переоцінити. Розвиток мовлення в системі дошкільної освіти завжди займає важливе місце, що відобразилося в усіх програмах навчання й виховання дітей, Базовому компоненту дошкільної освіти.
23 січня 2017 року в ДНЗ № 4 «Сонечко»  відбулася методична комісія вихователів середніх груп дошкільних навчальних закладів міста на тему: «Сучасні підходи до мовленнєвого розвитку дітей середнього віку».  Метою його було сприяти підвищенню фахового рівня, професійної компетентності педагогів з питань реалізації завдань освітньої лінії «Мовлення дитини», вміння працювати в команді, аргументовано відстоювати свою точку зору.
Відкрила засідання методичної комісії керівник МК вихователь ДНЗ №4 «Сонечко» Кардава Л.П., яка   запросила учасників оглянути виставку методичної літератури та дидактичних ігор з даної теми, організовану педагогами закладу. Наступним етапом роботи була візуальна лекція  з проблеми «Особливості сучасних форм, методів роботи в ДНЗ з розвитку мовлення дітей». Теоретичне обґрунтування теми  та практичний досвід роботи з використання мнемотаблиці при складанні описових розповідей представила  вчитель-логопед закладу Данько Л.О.
Методичною комісією  були вироблені методичні рекомендації педагогам середніх груп, щодо використання мнемотаблиці під час розвитку мови дітей.

Переглядів: 274 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0