Головна » 2018 » Квітень » 16 » ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ
ЛІТЕРАТУРНА ЗУСТРІЧ

6 квітня 2018 року в ДНЗ №4 «Сонечко» відбулася святкова зустріч  дітей старшої групи №3, які відвідують літературний гурток «Стежинка» в дошкільному навчальному закладі, з членами міського літературного об’єднання «Современник». Для дітей було організовано бесіда про природу рідного краю з переглядом відео-фільму «Чарівний природний край», діти підготували віршики міських поетів про природу, взяли участь у відео-грі «Дерева», розіграли казку «Як каштанчик шукав свою сім’ю». На цій зустрічі перед дітьми виступила поетеса  Наталя Галкіна. Вона  прочитала дітям свої вірші про природу, тварин. Діти із задоволенням розгадували загадки поетеси про овочі, , явища природи, дерева і квіти. Відбулася цікава розмова про природу, любов та турботу про неї. Кожна дитина зробила для себе певні висновки, винесла щось пізнавальне і корисне. На згадку про зустріч та спільну співпрацю, Наталя Галкіна вручила дітям грамоти та подарувала відео-віршики.

Переглядів: 213 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0