Головна » 2019 » Квітень » 26 » ЕКОНОМІЧНЕ ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНИКІВ
ЕКОНОМІЧНЕ ВИХОВАННЯ ДОШКІЛЬНИКІВ

Чи потрібно і навіщо дошкільнику економічне виховання? Це питання набуває сьогодні особливої актуальності і вимагає серйозної педагогічної корекції. Чим більше діти дошкільного віку стикаються із соціальною дійсністю, побутом, тим більше виникає у них питань. Повсякденне життя, сім'я, спілкування з однолітками, нарешті, освітньо-виховна робота в умовах дитячого садка формують досвід, який стає базою для подальшої роботи з економічного виховання. Тому в рамках підготовки до педагогічної ради з теми «Економічне виховання дітей дошкільного віку»  в квітні 2019 року пройшла презентація лепбуків.
Лепбук – новітній спосіб організації навчальної діяльності з дошкільниками. Це гра, творчість, пізнання і дослідження нового, повторення і закріплення вивченого, систематизація знань і просто цікава форма спілкування. Секрет лепбука в його оформленні: тут можна використовувати різноманітні кишеньки, додаткові розгортки, «віконечка» та інші цікаві варіанти оформлення. Зміст лепбука для дошкільників – різноманітні завдання, дидактичні ігри, логічні ігри, творчі головоломки, вірші, прислів’я, приказки, загадки, фотоматеріали, дидактичні картинки з обраної теми і ін.
Педагоги ДНЗ №4 «Сонечко» презентували 12 авторських лепбуків з економічного виховання дошкільників за назвою: «Економічне виховання», «Про економіку малюкам», «Я та гроші», «Енергетика для дітей», «Гроші», «Праця дорослих», «Професії», «Економічним я росту», «Товар». Кожен посібник був цікавим та змістовним. Виставка та презентація лепбуків показала творчість кожного вихователя, вміння узагальнити матеріал з заданої теми, цінність педагогічного змісту в практичній діяльності з дітьми дошкільного віку.

Дякуємо всім педагогам за активну участь.

Переглядів: 157 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0