Головна » 2019 » Червень » 7 » ДОБРІ СПРАВИ VESCO
ДОБРІ СПРАВИ VESCO

Для дітей літо - сама довгоочікувана і улюблена пора. Вони із задоволенням проводять час на свіжому повітрі майданчика: спостерігають в природі, трудяться на городах, грають в пісочниці, займаються фізичними вправами як на майданчику, так і на спортивному майданчику. Спортивний майданчик дошкільного закладу - це місце для спортивних і рухливих ігор, фізкультурних занять і розваг. Він повинен бути територією, де сконструйована максимально приваблива для дітей предметно - просторове середовище. Ігрове і спортивне обладнання вимагало фарбування.  Допомогли нам в цьому волонтерів VESCO, які організували  в дошкільному закладі акцією «Діти - наше майбутнє». Співробітники компанії VESCO активно попрацювали для того, щоб допомогти дитячому садку в підготовці спортивного майданчика до літа. Як результат, спортивний майданчик заграв веселими фарбами. Дорослі і вихованці дошкільного навчального закладу висловлюють велику подяку за яскраве, барвисте обладнання.  Дякуємо за доставлену радість !!!

Переглядів: 200 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0