Головна » 2017 » Липень » 2 » ДО НАС ЗАВІТАЛА ШКОЛА МИСТЕЦТВ
ДО НАС ЗАВІТАЛА ШКОЛА МИСТЕЦТВ

До нас завітала школа мистецтв.

У травні  до нашого садочка за давньою традицією завітала  Дружківська школа мистецтв. Вчителі та учні музичної школи підготували концертну програму, завдяки якій познайомили дошкільнят з музичними інструментами та тембром їх звучання. Учні школи виконали багато музичних творів на різних музичних інструментах. Юні музиканти захопили дітей своєю майстерністю гри на музичних інструментах. Цей захід мав на меті встановити тісне співробітництво з музичною школою та організувати наступність в роботі між нашим дитячим садочком та ДШМ, що буде сприяти найкращій адаптації дошкільнят до музичного навчання. Дитячий садочок «Сонечко»» щиро дякує адміністрації , педагогам школи та учням за цікаву зустріч та незабутні враження! Дякуємо вихованцям школи мистецтв за справжнє свято музики та таланту.

Переглядів: 243 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0