Головна » 2019 » Квітень » 8 » ДЕРЗАЙ, МАЛЮК!
ДЕРЗАЙ, МАЛЮК!

З метою виявлення обдарованих дітей у різних видах діяльності, їх розвитку та надання системної підтримки, виявленню і підтримці кращих художніх колективів та окремих вихованців 04 квітня 2019 відбувся міський етап обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій дошкільного віку «Дерзай, малюк!» на базі  ДНЗ №4 «Сонечко» (завідувач Л.І.Хохлова, вихователь-методист Т.В.Самойлова). У конкурсі взяли участь вихованці ДНЗ №№ 1, 2, 4, 6, 23, 34. Учасники та гості почули вірші, пісні різного жанру, переглянули оригінальні танці у виконанні маленьких учасників. Члени журі відзначили гарний підбір репертуару, артистичність маленьких виконавців, а роботи з художньо-естетичного спрямування не залишили байдужими ні дорослих, ні дітей. Присутні педагоги дошкільних навчальних закладів мали змогу отримати гарні емоції, насолодитися творчістю дітей, які із задоволенням продемонстрували свої здібності. Привітання від головного спеціаліста з дошкільного виховання відділу освіти Давидової І.В. з перемогою і пам’ятні сувеніри від дошкільного навчального закладу  отримали всі учасники чудового заходу. Представляти місто Дружківка на обласному конкурсу-огляду дитячої художньої творчості дітей пільгової категорії дошкільного віку «Дерзай, малюк» від нашого дошкільного навчального закладу у номінації «Танцювальна мозаїка» буде вихованка групи №2 Красникова Дарина (вихователь Мінка І.А.).

Бажаємо Красниковій Дарині в обласному конкурсі натхнення, перемоги та нових звершень!

Переглядів: 171 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0