Головна » 2018 » Липень » 9 » ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я
ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

Яскраве, тепле літечко - пора приємних емоцій, веселого відпочинку і оздоровлення для дітей.  Зробити кожен день перебування дітей у дошкільному закладі  влітку насиченим, цікавим і змістовним, організувати їхнє дозвілля на свіжому повітрі та систему фізкультурно-оздоровчих та заходів – завдання, які стоять перед педагогами ДНЗ №4 «Сонечко».
Цікаві, змістовні прогулянки, дитячий туризм, веселі розваги, творчі ігри, загартовуючи процедури – основні форми оздоровлення дошкільнят, які збагачують їх пізнавальними враженнями, розкривають потенційні можливості малюків, загартовують організм, дарують позитивний емоційний настрій. 2 липня в закладі відбувся «День здоров’я»  під гаслом "Хто здоровий, той сміється, все йому в житті вдається».
Мета заходу – охопити всіх дітей дитячого садка різними формами фізичного виховання; активізувати оздоровчу роботу в усіх вікових групах; створити атмосферу радості; формувати позитивно емоційний стан; розвивати рухові, творчі, комунікативні здібності малечі. Дітей зустрічав добрий лікар Айболіт, він провів огляд дошкільнят і запросив всіх на веселі естафети та ігри. Змагання пройшли дружно, весело, цікаво.

Переглядів: 250 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0