Головна » 2017 » Березень » 29 » ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я
ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

День Здоров’я
Повноцінний фізичний розвиток та здоров’я дитини - основа формування особистості. Вагомий вплив на зміцнення здоров’я здійснюють фізичні навантаження: ранкова гімнастика, фізкультурні заняття, рухливі ігри, спортивні розваги. Такі заходи системно проводяться в нашому дошкільному закладі, використовуються різноманітні форми роботи з дітьми. Так, цікаво та насичено 22 березня був проведений день Здоров’я  «Спортивний Колобок». Мета заходу: спонукати дітей до здорового способу життя, розвиток та удосконалення фізичних якостей: координації рухів, окоміру, спритності, гнучкості та швидкості; підняття емоційного тонуса дошкільнят.
В програму Дня Здоров’я увійшли тематичні бесіди про за темою «У здоровому тілі-здоровий дух!», обігравання дидактичних ігор «Вітаміни-помічники», «Види спорту», «Наші кращі друзі», «Айболить поспішає на допомогу», «Що корисно, а що шкідливо для здоров'я». Під час фізкультурної розваги «Спортивний Колобок», діти виконували різноманітні ігри та вправи. Це і весела розминка в формі загальнорозвиваючих вправ з предметами (м’ячі, прапорці, гантелі, стрічки), ігри - естафети: "Хто швидше добіжить", «Найспритніший»; вправи на спритність, біг, стрибки: «Швидкі лісові зверята - веселі дошкільнята». На святі панувала атмосфера змагань, задоволення, гарний настрій та бажання перемоги. А отже, переможцем фізкультурного дійства стала дружба.

Переглядів: 168 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0