Головна » 2017 » Грудень » 9 » ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ДНЗ №4 «СОНЕЧКО»
ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ В ДНЗ №4 «СОНЕЧКО»

З метою залучення батьків до навчально-виховного процесу, активної співпраці у вихованні та навчанні дітей, підвищення іміджу дошкільного закладу 01 грудня 2017 року в ДНЗ "Сонечко" був організований та проведений День відкритих дверей з нагоди святкування 49 річниці  дитячого садка. У святковому дні взяли участь вихованці дошкільного закладу, батьки, педагоги, співпрацівники. День відкритих дверей дав змогу ефективно організувати ознайомлення членів родин наших вихованців з умовами, змістом, методами і прийомами освітнього процесу та залучити батьків до співпраці. Напередодні Дня відкритих дверей  була підготовлена виставка спільних робіт батьків та дітей «Родинні обереги», яка дала можливість формувати уміння свято зберегти сторінки історії свого краю, народної культури, залучити дітей та їх батьків до цікавої співпраці. Батьки та гості переглянули тематичну розвагу «Сплетемо у вінок  обереги рідної землі», підготовлену творчою групою ДНЗ ,вихованцями, випускниками дошкільного закладу, учасниками вокального колективу  «Джем».

Переглядів: 153 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0