Головна » 2020 » Січень » 24 » ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ
ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ

У дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко» 22 січня проведено захід, присвячений Дню Соборності України  «Твоя країна – Україна». На честь святкування Дня Соборності та Свободи України  з дітьми середнього та старшого дошкільного віку були проведені бесіди на тему: «Країно моя» з виконанням колажів, що мали на меті виховувати у дошкільників почуття єдності та розуміння того, що разом ми здатні подолати всі труднощі. Для дітей старшого дошкільного віку в музичній залі проведено виховний захід «Твоя країна – Україна, одна на всіх, як оберіг». Учасники  заходу ознайомилися з поняттями «соборність», «єдина», «незалежна», закріпили знання про символи рідної держави. Діти відгадували загадки, декламували вірші та співали пісні про рідну неньку Україну, танцювали та співали. Для батьків в групових куточках вихователі організували виставки матеріалів, пов’язаних із історією відзначення Дня Соборності та Свободи України.

Переглядів: 92 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0