Головна » 2019 » Травень » 17 » ДЕНЬ СІМ'Ї В ДНЗ
ДЕНЬ СІМ'Ї В ДНЗ

15 травня в ДНЗ №4 «Сонечко» діти дошкільного віку разом з батьками прийняли участь у відзначенні Міжнародного дня сім’ї.
Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї – єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
З сім’ї починається життя людини, тут відбувається формування її як громадянина. Вона – джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, то, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина. Благополуччя родини – ось мірило розвитку і прогресу країни.
В нашому закладі до дня сім’ї провели цікаві заходи: відкриті заняття для батьків, спільні ігри на прогулянці, виставку малюнків дітей «Моя сім'я», родинних газет «Міцна родина – це наша країна», свято ««Тато, мама, Я – щаслива сім’я!». Колектив ДНЗ №4 «Сонечко» вдячний батькам та дітям, які взяли участь у святі.
Аналізуючи проведений день та побажання батьків наших вихованців, можна зробити висновок, що саме такі заходи потрібно проводити частіше, адже дитячий садок і сім’я кожного вихованця - це одна велика родина. Тісна та плідна співпраця – запорука успіху у вихованні дітей-дошкільнят.
І хочеться побажати, щоб у всіх  сім’ях було все гаразд, щоб завжди всі були здорові, миру і спокою. Нехай у всіх родинах завжди живуть любов, терпіння й повага!

Переглядів: 246 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0