Головна » 2018 » Квітень » 23 » ДЕНЬ ПРОСВІТИ З ПИТАНЬ МІННОЇ НЕБЕЗПЕКИ ДОШКІЛЬНИКІВ
ДЕНЬ ПРОСВІТИ З ПИТАНЬ МІННОЇ НЕБЕЗПЕКИ ДОШКІЛЬНИКІВ

23 квітня 2018 року в музичному залі ДНЗ №4 «Сонечко» інструктор з мінної небезпеки практичний психолог Лисенко І.М. і вихователь-методист Самойлова Т.В.  провели захід  для дітей старших груп  щодо знань та навичок безпечної поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів та речовин, що має сприяти формуванню у дітей серйозного ставлення до власного життя і до безпеки інших людей. Для дітей провели бесіду, за допомогою мультфільмів розглянули з дітьми різні небезпечні ситуації, показали як поводити себе, якщо побачили підозрілий предмет. Маємо впевненість, що дана робота позитивно вплине на якість освітнього процесу у закладі та сприятиме формування активної позиції у дітей щодо власної безпеки.

Переглядів: 43 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0