Головна » 2018 » Травень » 14 » ДЕНЬ МАТЕРІ У ДНЗ №4 «СОНЕЧКО»
ДЕНЬ МАТЕРІ У ДНЗ №4 «СОНЕЧКО»

Кожної другої неділі травня в Україні відзначається поважне свято − День матері. З нагоди святкування Дня матері, 11.05.2018 року в дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко» проведено ряд заходів присвячених Дню Матері. Метою заходів було виховання любові, поваги до берегині роду - матері, встановлення тісних зв'язків між сім'єю-дітьми-навчальним закладом. З дітьми дошкільних груп були проведені бесіди, читання творів, вивчення віршів та пісень відповідної тематики. Діти із задоволенням виготовляли творчі подарунки для своїх улюблених матусь : малювали портрет « Моя мама», оформили виставку «Моя мама лучше всех», виготовили аплікацію «Квіти для матусі». На тематичному музичному заняття діти співали пісні про маму, дарували для них таночок «Квітка для тебе, матуся!». Для батьків оформлено міні-стенд «Батьківська скарбничка» з віршами, оповіданнями, текстами пісень про матусю. Найщирішими побажаннями та з великою любов'ю діти вітали своїх матусь подарунками виготовленими власними руками.

Переглядів: 50 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0