Головна » 2017 » Березень » 14 » АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ ДНЗ
АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІВ ДНЗ

Фахова атестація – показник роботи педагога за п’ять попередніх років. Це досить великий проміжок часу, який дає змогу накопичити досвід з обраної проблеми та сформувати власний погляд та підхід до її реалізації. У 2016-2017 навчальному році в дошкільному навчальному закладі №4 «Сонечко» атестуються вихователі Арутюнян Н.Б., Петрусенко М.В., Кардава Л.П., Сидоріна Л.М., вчителя-логопеди Данько Л.О., Борисенко Г.М., музичний керівник Бур’янова О.М. З 06 по 24 лютого в ДНЗ проведено 7 відкритих занять педагогів, які атестуються. Педагогами закладу було проведено заняття:

* з сенсорного розвитку дітей раннього віку (Сидоріна Л.М.);

* з формування економічної освіти дітей старшого дошкільного віку (Арутюнян Н.Б.);

* з екологічного виховання дітей середнього дошкільного віку (Петрусенко М.В.);

* з фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми середнього дошкільного віку (Кардава Л.П.);

* з розвитку зв’язного мовлення дітей, які мають порушення мови (Данько Л.О., Борисенко Г.М.);

* з патріотичного виховання дітей дошкільного віку (Бур’янова О.М.).

Переглядів: 142 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0