Головна » 2016 » Листопад » 21 » АТЕСТАЦІЯ

дошкільного навчального закладу

ясла-садка комбінованого типу

№4 «Сонечко»

Відповідно до ст.21 Закону України «Про дошкільну освіту», наказу Міністерства освіти і науки України від 30.01.2015 р. № 67 «Про затвердження Порядку державної атестації загальноосвітніх дошкільних та позашкільних навчальних закладів», наказу відділу освіти від 25.07. 2016 р. №224 «Про проведення державної атестації дошкільного навчального закладу ясла-садка комбінованого типу №4 «Сонечко» Дружківської міської ради Донецької області», в термін з 20 вересня по 03 жовтня 2016 року атестаційною експертною комісії проведено атестаційну експертизу дошкільного навчального закладу № 4 «Сонечко» м. Дружківка.

Комісія у кількості 10 осіб забезпечили експертну перевірку всіх напрямів діяльності дошкільного закладу. Об’єктивність оцінювання роботи закладу забезпечена всебічним аналізом його діяльності згідно з робочою програмою. Членами експертної комісії підготовлено висновок атестаційної експертизи та вмотивовані конкретні рекомендації.

Під час атестації здійснено вивчення роботи закладу щодо створення умов для навчання дітей дошкільного віку, дітей з особливими освітніми потребами, забезпечення соціально-психологічного супроводу учасників навчально-виховного процесу, дієвості внутрішнього моніторингу знань дітей, створення розвивального навчально-виховного середовища, забезпечення якості управлінської діяльності, ведення документації, організації роботи щодо професійного розвитку педагогічних працівників, створення безпечних умов для учасників навчально-виховного процесу, організації харчування дітей. Проаналізовано загальний стан території, будівель та приміщень навчального закладу. Завідувач Хохлова Л.І. провела публічну презентацію діяльності дошкільного навчального закладу перед колективом та членами експертної комісії.

Члени експертної комісії відзначили достатній рівень освітньої діяльності, професійну майстерність педагогічного колективу та згуртованість і взаємопідтримку всіх працівників закладу. Педагогічний колектив на достатньому рівні забезпечує реалізацію основних завдань, зокрема, зміцнення фізичного і психічного здоров'я дітей, формування особистості, забезпечення соціальної адаптації та готовності дітей до навчання в школі.

Експертною комісією були надані рекомендації щодо подальшого створення позитивного іміджу навчального закладу. Результатом роботи експертної комісії став наказ відділу освіти №315 від 17.10. 2016р., в якому зазначено, що ДНЗ № 4 «Сонечко» атестований терміном на 10 років.

Переглядів: 131 | Додав: Адмін | Рейтинг: 0.0/0